ساعت دیواری میناکاری


ساعت دیواری میناکاری محصولی جدید است که برای دکوراسیون های سنتی و به خصوص سفره خانه ها و رستوران های سنتی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. هدایای تبلیغاتی نیز این روزها به سمت میناکاری و صنایع دستی به خصوص صنایع دستی و هنری اصفهان میل پیدا کرده است. صاحبان مشاغل می توانند از ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان به عنوان هدیه تقدیر و تشکر استفاده کنند.

 

 

امکان درج لگوی تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها نیز وجود دارد. شما عزیزانی که به صنایع دستی و هنری میناکاری اصفهان علاقه مند هستید می توانید برای تزئینات دکور منزل یا اتاق یادفتر کار خود از این ساعت دیواری میناکاری اصفهان بهره ببرید.

 

 

صنایع دستی میناکاری اصفهان قدمتی چندین ساله دارد و از صنایع دستی کهن اصفهان می باشد. میناکاری توسط اساتید میناکاری اصفهان طراحی و کاملا دستی تهیه می شود بنابراین از ارزش بالایی برخوردار است. 

صفحه این ساعت دیواری از میناکاری اصیل اصفهان تهیه شده است و قاب دوری آن از خاتم کاری نفیس اصفهان است. ترکیب میناکاری و خاتم کاری علاوه بر ارزش بالایی که به این محصول داده است از زیبایی بصری بالایی نیز برخودار شده است. ابعاد این ساعت دیواری میناکاری و خاتم 36*36 سانتی متر می باشد و نوع موتور این ساعت دیواری از نوع تیک تاکی معروف است و از کیفیت بالا و طول عمر بالایی نیز برخوردار می باشد.

 

 

جنس کلی قاب ساعت دیواری میناکاری از چوب بوده که بر روی آن میناکاری و خاتم کاری به صورت کاملا دستی تهیه و طراحی شده است. این محصول توسط فروشگاه اینترنتی تک سبد با قیمتی بسیار مناسب و 7 روز گارانتی به همراه ارسال فوری به سراسر کشور برای شما عزیزان به فروش می رسد. جهت خرید ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصل اصفهان با ضمانت میناکاری اصل به فروشگاه اینترنتی تک سبد به نشانی taksabad.com مراجعه نمایید.

 

 

ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان

قیمت با 11 درصد تخفیف 85.000 تومان

خرید